Yerli Film » Film indir | 4K | Tek link | Torrent | 1080p | izle
Popüler Filmler
Anketler
Sıkkullandıklarınız
 • Labirent 3 Son isyan Filmi indir Türkçe Dublaj
 • Gök Yüzünün Ötesinde - The Void Altyazılı film indir
 • Van Damme Serisi Tüm Filmleri Türkçe Dublaj indir
 • X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj 1080p indir
 • He-man Ve Kainatın Hakimleri Türkçe Full indir
 • Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj HD indir
 • Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj Full hd indir
 • Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj HD indir
 • 5. Dalga 720p Türkçe Dublaj indir
 • Kızıl Sonja Türkçe Dublaj Tek link indir
 • P.K Peekay indir
 • The Lobster indir
 • Spectre indir
 • Kaptan Amerika 1990 indir
 • Kanlı Bitki - Mandrake indir

Üç Harfliler 3: Karabüyü Yerli Filmi indir

Üç Harfliler 3: Karabüyü Yerli Filmi indir Kapak Resmi
Annesi ve babası ölen alevin başından geçen korkunç olaylar ele alınacak ailesinin ölümünden sonra, yaşadığı konakta yalnızlıktan bunalan alev ebi kiraya verir ardından tuhaf olaylar yaşanmaya başlar olaylar giderek kötü bir hal alır alevin tesadüfen tanışığı bir falcı, aleve öyle şeyler söyler ki alev iyice korkmaya başlar. Kiracıları ve alev üç harfliler'le mücadele etmek zorunda kalacak

Arama Moturu Yerli Filmi indir

Arama Moturu Yerli Filmi indir Kapak Resmi
Her biri kendi halinde ve kendi derdine düşmüş bir kasaba halkıyla onların arayışları sayesinde yolunu bulmaya çalışan bir gencin hikayesi anlatılıyor. 76 yaşında bir eş bulmak isteyen Musa Dededen, babasından kalan Sefil lakabından kurtulmak isteyen Hasana, define bulmayı kafaya takan Kanunsuzdan, seçimlerden önce söz verdiği suyu bulabilmek için kasabanın altını üstüne getiren belediye başkanına kadar birçok insan arayış içindedir. Bilgisayar ve internet bağlantısına sahip girişimci ruhlu genç Sırrı ise, köylünün arayışlarını paraya çevirerek, internette tanıştığı aşkını görebilmenin hesaplarını yapmaktadır.Konya’nın Hüyük ilçesinin Çavuş köyünde 4 haftada çekilen filmde tamamen o yörede

Temel 2: Moskovanın Şifresi Yerli Film indir

Temel 2: Moskovanın Şifresi Yerli Film indir Kapak Resmi
Temel 2: Moskovanın Şifresi Yerli Film indir Temel, ilk film olan Sümela Manastırı’ndaki şifreyi çözerek hazineye ulaşmış ve aşık olduğu kadına kavuşmuştur; ya da kendisi bu şekilde sanmaktadır. Aslında Rus mafyası Korkunç İvan’ın adamları yanlışlıkla Türk mafyasıyla çatışmış ve karşılıklı olarak birbirlerini öldürmüşlerdir. O esnada Temel çukurdaki altınları Sümela’nın hazinesi sanarak alır. Ne var ki altınları çalınan hem de adamları öldürülen Rus mafya lideri sinirden küplere binmiştir. En zalim adamlarından olan Abromoviç’i, Temel’i öldürmesi için Trabzon’a yollar. Saftirik Temel bir şekilde kaçış yolu hulur ama adamların peşini bırakmadığını anladığında Abromoviç’in peşinden dostu

Hesapta Aşk (Türk) Yerli Filmi indir

Hesapta Aşk (Türk) Yerli Filmi indir Kapak Resmi
Hesapta Aşk (Türk) Yerli Filmi indir Ezgi, internetten tanışıp sevgilisi olan Mert ile buluşabilmek için İstanbula gitmeye hüküm verir. Ancak çocuklarının her hatıranı muayene eden annesi bu tür birşeye hiçbir zaman destur vermeyecek karakterde bir tanesidir. Bu nedenle dostu Didem ile bir tasari yapar: Tasarıya göre Didemlerin Datçadaki yazlıklarına gideceklerini söyleyecek, orada 1 gün geçirip burada bir ton resim çektikten sonra İstanbula gideceklerdir. Ve hafta süresince Datçadaki resimleri sosyal basında paylaşarak orada olduklarına Ezginin annesini inandıracaklardır.Annesi destur vermiştir fakat bir koşulu bulunmaktadır, Ezginin buluğ çağındaki kardeşi Mustafa da onlarla beraber bu

Yola Geldik (Türk) Yerli Filmi indir

Yola Geldik (Türk) Yerli Filmi indir Kapak Resmi
Yola Geldik (Türk) Yerli Filmi indir Kutay (Ozan Dağgez) ve Yusuf (Serkan Şengül) bir benzin istasyonunda çalışmakta olan iki dosttur. Bir gün istasyonu soyup paraları Beyoğlu gecelerinde yerler. Bunun nihayetinde işten kovulurlar, benzincideki bir arabayı alarak kaçarlar. Yolda karşılaştıkları Osman Nuri (Teoman Gelmez) ve Selman (İrfan Aslanhan) ile geri dönüşü olmayan yollara ve gülünç maceralara girerler. Yaptıkları işten hiçte pişman değildirler her ne yaparsa yapsınlar başladıkları işin üzerine gideceklerdir.

Kolpaçino 3. Devre Full indir

Kolpaçino 3. Devre Full indir Kapak Resmi
Özgür (Şafak Sezer), Sabriden (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası Başkanın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgürün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır.Kolpaçino serisinin üçüncü filmi olan 3. Devre filmi, 11 Mart 2016da vizyona giriyor.

Ezan Yerli Filmi indir

Ezan Yerli Filmi indir Kapak Resmi
İnançsız, asi ve asabi bir genç olan Ali, bu asabiyeti yüzünden işten çıkartılır. Bunun üzerine barda aşırı derecede alkol alan Ali, bar çıkışı evine giderken küçük bir kız çocuğuna çarpar ve kızı kanlar içerisinde olay yerinde bırakarak kaçar. Ancak Alinin unuttuğu bir şeyler vardır... Hem de hayatını alt üst edecek şeyler...Film Fethiye, Muğlada çekildi.

Çağrılan (Türk) Yerli Filmi indir

Çağrılan (Türk) Yerli Filmi indir Kapak Resmi
Konservatuarda okuyan bir arkadaş grubu, canlı yayında bir korku filmi çekmeyi deneyeceklerdir. Bütün hazırlıklar tamamlanır, seyirciler de gelmiştir. Film çekimiyle birlikte canlı yayın başlar, ancak çok kısa bir süre içinde film ekibi, çağırdıklarının saldırısına uğrayacak, korku dolu dakikalar başlayacaktır.

Mel-Un 2016 Yerli Filmi Full indir

Mel-Un 2016 Yerli Filmi Full indir Kapak Resmi
İçine şeytan giren küçük bir kızın başına gelen paranormal olayların anlatıldığı filmi Mustafa Kara ve İsmail Gürbüz yönetiyor.

Kardeşim Benim Yerli Film indir

Kardeşim Benim Yerli Film indir Kapak Resmi
Filmde, seneler süresince görüşmeyen İki kardeşin, babalarının ölümünün sonrası tekrardan kesişen ömürleri beyazperdede olacak. Burak Özçivit ve Murat Boz’a Aslı Enver eşlik ediyor. Filmin çekimleri 2015 Haziran ayında başlamıştı.

Önceki Sonraki
Filmpaylas.net / @2014 - 2018