Spor » Film indir | 4K | Tek link | Torrent | 1080p | izle
Popüler Filmler
Anketler
Sıkkullandıklarınız
 • Labirent 3 Son isyan Filmi indir Türkçe Dublaj
 • Gök Yüzünün Ötesinde - The Void Altyazılı film indir
 • Van Damme Serisi Tüm Filmleri Türkçe Dublaj indir
 • X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj 1080p indir
 • He-man Ve Kainatın Hakimleri Türkçe Full indir
 • Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj HD indir
 • Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj Full hd indir
 • Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj HD indir
 • 5. Dalga 720p Türkçe Dublaj indir
 • Kızıl Sonja Türkçe Dublaj Tek link indir
 • P.K Peekay indir
 • The Lobster indir
 • Spectre indir
 • Kaptan Amerika 1990 indir
 • Kanlı Bitki - Mandrake indir

Dangal Türkçe Dublaj Full film indir

Dangal Türkçe Dublaj Full film indir Kapak Resmi
Dangal Full HD indir ve Takip et Dangal Türkçe dublaj indir opsiyonu ile Hint sinemasının nihai dönemlerinde en fazla büyük yankı uyandıran filmlerinden bir tanesi olan Dangal filmi ile gerçek bir yaşam öyküsünü ekranlarınızdan izleme imkânına kavuşacaksınız. Ülkemizde Bolywood yapımlarına alaka epey çok. Bu film de ilginin ne kadar haklı olduğunu gösteren bir baş eser olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu filmde hem aksiyonu hem komediyi hatta dramı birlikte görecek; classic senaryoların dışına çıkacaksınız. Her istikametiyle sizlere değişik ve güzel bir film seyretme tadını sunacaktır. Sitemizden bu filmi izleyebilir ve zamanımızı boşa harcamayacak bir film ile tanışacaksınız. 2017

Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe Dublaj indir

Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Eski boksör Apollo Creedin evlilik dışı biri ilişkiden doğan çocuğu olan Donnie (Michael B. Jordan) annesinin ölümünün ardından Creedin dul eşi tarafından himaye altına alınır ve zengin bir ailede rahat bir şekilde büyür. Ancak o bu hayatı reddederek boksör olma hayallerine kapılır ve kendisini yetiştirmesi için Rocky Balboanın peşine düşer.

McFarland, USA Türkçe Dublaj Film Bluray indir

McFarland, USA Türkçe Dublaj Film Bluray indir Kapak Resmi
McFarland, USA Türkçe Dublaj Film Bluray indir Kendi alanında iyi iyi bir kariyere sahip olan koç Jim White, yaşadığı talihsiz olaylar neticesinden dolayı yaşadığı yeri terk ederek California'nın bir kasabası olan McFarland'a yerleşmeyi tercih eder. Jim White yerleştiği kasabada genç lise öğrencilerinin spora düşkünlüğü gözene çarpar ve onlara yardımcı olarak gizli yeteneklerini ortaya çıkartmaları için onları eğitmeye başlar.

Yedek Parçalar Filmi - La Vida Robot 1080p Türkçe Dublaj indir

Yedek Parçalar Filmi - La Vida Robot 1080p Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Yedek Parçalar Filmi - La Vida Robot 1080p Türkçe Dublaj indir Dört mucit İspanyalı'nn aklına çılgınca bir fikir gelir ellerinde ise tam 800 dolarlık parçalar vardır bu parçalarla ne yapacaklarını düşünürken bir robot yapmaya karar verirler. Robotu hemen yapmaya başlarlar, NASA' açmış olduğu bir yarışmaya katılmaya karar veren dört mucit, Yaptıkları robot ile yarışmaya girerler karşılarında çok güçlü rakipler vardır aynı zamanda nasanında yapmış olduğu çok gelişmiş bir daha vardır. dör mucitin rakipleri çok kuvvetli gibi gözüküyor bakalım neler yapabilecekler. Filmin Yönetmenliğini Sean McNamara üstleniyor. Yedek Parçalar Tek link, Yedek Parçalar Torrent, Yedek Parçalar Türkçe Dublaj indir

Milyon Dolarlık Bebek - Million Dollar Baby Full Türkçe Dublaj indir

Milyon Dolarlık Bebek - Million Dollar Baby Full Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Milyon Dolarlık Bebek - Million Dollar Baby Full Türkçe Dublaj indir Frankie Dunn, tüm hayatını ring üzerinde dehşet dövüşçüler yetiştirerek geçirmiştir. Boksörlerine öğrettiği en önemli ders hayatın temel kuralıdır : Her şeyin ötesinde daima kendini koru! Zaman içinde kızından kopmanın acısı ile uyanışa geçen Frankie, uzun zamandır hiç kimseyle fazla yakınlaşmayı tercih etmeyen bir adamdır. Frankie’nin salonuna bakan tek arkadaşı eski boksör Scrap, onun hırçın mizacının ardında 25 yıldır affedilmeyi bekleyen bir adamın var olduğunu bilir. Bir gün Maggie Fitzgerald kapıdan içeri girer ve boks öğrenmek istediğini söyler. Dört dalda Oscar sahibi olan filmin yönetmeni Clint Eastwood.

Manny BRRip Türkçe Dublaj

Manny BRRip Türkçe Dublaj Kapak Resmi
Manny : Parasızlık ve yoksulluk içinde yaşayan bir boksör yaptığı maçlarla hem hayat mücadelesi veriyor, hem boks konusunda iyi dereceler kazanıyordur. harika bir film izlemenizi öneriyoruz...

Dans Ringi Filmi - Battle B-Boy Türkçe dublaj full indir

Dans Ringi Filmi - Battle B-Boy Türkçe dublaj full indir Kapak Resmi
Dans Ringi : Dans konusunda uzman 5 gence çok para lazımdır her yerde para aramışlar ama bir türlü istedikleri para bulamamışlardır. Parayı bulmak için geriye tek bir çare kalıyor oda yer altı ringinde dansla karışık dövüş turnuvası bu yarışmayı mutlaka kazanmaları gerekiyor kazanamasalar babalarının hayatları büyük tehlikededir. Yarışı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar..

intikam Ringi Filmi - Tapped Out Tek Link Türkçe Dublaj indir

intikam Ringi Filmi - Tapped Out Tek Link Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Acımasız bir katil bir eve girerek tüm aileyi katlettik ten sonra bu aileden bir fert, sağ kalmayı başarmıştır ailesini öldüren katili öldürmek için bir dövüş klubüne yazılan genç adam kısa sürede dövüşmeyi çok iyi bir şekilde öğreniyor. kulağına ise ailesini öldüren katilin bir dövüş turnuvasına katılacağını haber alır, bu gençte o turnuvaya katılarak, ailesini öldüren katili öldürecektir..

Foxcatcher Takımı Filmi Türkçe Alt yazılı Full indir

Foxcatcher Takımı Filmi Türkçe Alt yazılı Full indir Kapak Resmi
Güreşcinin abisi kendisinden büyüktür vede maddi açıdan çok güçlüdür. Olimpiyat madalyası her şeyi değiştirecektir. İleride bu kişi turnuvalardan zengin olup abisinin parasından daha çok para kazanabilecek mi spor dolu bir film...

Asla Pes Etme Serisi 2 Adet Film Türkçe Dublaj Tek Link indir

Asla Pes Etme Serisi 2 Adet Film Türkçe Dublaj Tek Link indir Kapak Resmi
Asla Pes Etme 2008 Jake yeni bir okula başlar ilk günden okulun en güzel kızıyla tanışır..Kız yeni öğrenciye bir parti için davetiye verir partide istemeden de olsa Ryan ile kavga ederler ve Jake kaybeder..Kaybettiği için küçümsenir Jake tekrar bir kavgada kazanmak için spor dersi almaya başlar... Asla Pes Etme 2011 Zack bir kavgayı kaybeder ve tekrar başına bir darbe alırsa görme kaybı oluşacaktır.Mıke eski lise güreşçisi dir ve ailevi sorunları vardır.Justin ise bir çizgi roman magazasında çalışır.Yolları tim ile keşisir tim mma dövüşçüsüdür ve Case valker le çalışır tim arkadaşlarıyla beraber çalışarak ilerde çıkacak olan bir maç için hazırlanırlar..

Önceki Sonraki
Filmpaylas.net / @2014 - 2018