Müzikal » Film indir | 4K | Tek link | Torrent | 1080p | izle
Popüler Filmler
Anketler
Sıkkullandıklarınız
 • Labirent 3 Son isyan Filmi indir Türkçe Dublaj
 • Gök Yüzünün Ötesinde - The Void Altyazılı film indir
 • Van Damme Serisi Tüm Filmleri Türkçe Dublaj indir
 • X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj 1080p indir
 • He-man Ve Kainatın Hakimleri Türkçe Full indir
 • Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj HD indir
 • Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj Full hd indir
 • Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj HD indir
 • 5. Dalga 720p Türkçe Dublaj indir
 • Kızıl Sonja Türkçe Dublaj Tek link indir
 • P.K Peekay indir
 • The Lobster indir
 • Spectre indir
 • Kaptan Amerika 1990 indir
 • Kanlı Bitki - Mandrake indir

Sihirli Orman (2014) indir

Sihirli Orman (2014) indir Kapak Resmi
Bu sihirli ormanda fantastik bir hikaye yer alıyor. Kırmızı başlıklı kız karakteri, Sindrella ve klasikleşmiş Rapunzel gibi çocuk masallarına ait konular yer alıyor. Müzikal bir film diyebiliriz. fantastik ve müzikal konu karışımı filmde bir cadı tarafından yapılmış büyüler yer alıyor.. Sihirli Orman Türkçe Dublaj Full indir RaR Şifresi : www.filmpaylas.net

Başka Bir Külkedisi Masalı Türkçe Dublaj DVD full indir

Başka Bir Külkedisi Masalı Türkçe Dublaj DVD full indir Kapak Resmi
Başka Bir Külkedisi Masalı Türkçe Dublaj DVD full indir İki genç bir baloya davet edilirler ve baloda tanışırlar. İlk görüşte aşk diye buna derler diyebiliriz. Birbirlerinden o kadar etkilenirler ki hemen dans ederler ve bu ikili arasında aşk başlar. Balodan sonra bakalım neler olacak...

Sen Şarkılarını Söyle Türkçe Dublaj BRRip indir Film izle

Sen Şarkılarını Söyle Türkçe Dublaj BRRip indir Film izle Kapak Resmi
Sen Şarkılarını Söyle Türkçe Dublaj BRRip indir Film izle Film 1960 yıllarının New York şehrinde geçmekte, Coen Kardeşlerin müzikle verdikleri uğraş ciddi derecede tutuluyor folk müziğinin adeta devrin niteliğinde sayılacak besteler yaparak dönemin müzik piyasasını tanınan kişilerini beyaz perdeye taşıyor..

Brooklyn Bizarre Filmi BRRip Türkçe Alt yazılı full indir

Brooklyn Bizarre Filmi BRRip Türkçe Alt yazılı full indir Kapak Resmi
Brooklyn Bizarre Filmi BRRip Türkçe Alt yazılı full indir Fransız bir genç adı ''Brooklyn Bizarre'' isimli bir kulüpte çalışmaya başlar işe girdiği kulüp çok iyi değildir ve gencin göstermiş olduğu başarılar ve yetenekleri sayesinde artık bam başka bir yer olmuştur Brooklyn Bizarre adında ki kulüp bu durum patronunun çok hoşuna gider ve işletmesini tamamen ona bırakır artık tüm ünlü kişiler burada takılmaya başlar. En iyi sanatçılar bile artık Brooklyn Bizarre yer almaya başlar. Bu genç her şey yolunda iken bir kıza gönlünü kaptırır bakalım bu işin sonu nereye varacak...

Roger Waters The Wall Full TR dublaj indir

Roger Waters The Wall Full TR dublaj indir Kapak Resmi
Roger Waters The Wall Full TR dublaj indir Tüm hayatını müziğe adamış ve müzikle uğraşmış bir adamın hayatı ele alınıyor albüm çıkartmadan önceki yaşananlar tüm her şeyiyle gözler önüne seriliyor. bu zamana dek yapmış olduğu Roger Waters The Wall tüm albümünden en parçaları dinleme şansına sahip oluyor bu filmi izlemekle, Yine filmde yapmış olduğu besteleri albüm çıkartmadan önce ilk bizler tanıyacağız iyi seyirler dileriz..

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash Full Türkçe dublaj 1080p indir

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash Full Türkçe dublaj 1080p indir Kapak Resmi
Sıradışı Anne - Ricki and the Flash Full Türkçe dublaj 1080p indir Ricki Rendazzo (Meryl Streep) ünlü bir rock yıldızı olabilmek için başta ailesi olmak üzere birçok konuda fedakarlık yapmış, sonunda amacına ulaşmıştır. Ancak bu uğurda ailesiyle arasına aşılmaz bir mesafe girmesini engelleyememiştir. Kızının (Mamie Gummer) eşi tarafından terkedildiğini öğrenmesi üzerine uzun yıllar sonra ailesinin yanına döner. Rickinin eline, işleri düzeltip yeniden bir aile olabilmek için eline bir fırsat geçmiştir. Sıradışı Anne Filmini HD olarak sitemizden indirebilirsiniz. 1080p film kalitesiyle izleme keyfini yaşayın...  Media İNFOVideo ID : 1 Format

Striptiz Kulübü 2 - Magic Mike XXL 1080p Türkçe Dublaj indir

Striptiz Kulübü 2 - Magic Mike XXL 1080p Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Mikeın striptiz kariyerini zirvede sonlandırmasının üzerinden 3 yıl geçmiştir. Ancak son bir performans için, o ve Kings of Tampa ekibi yeniden bir araya gelip Myrtle Beachin yolunu tutarlar.

Hayatımın Şarkısı - The Bélier Family Full Türkçe Dublaj Filmi indir

Hayatımın Şarkısı - The Bélier Family Full Türkçe Dublaj Filmi indir Kapak Resmi
Kulakları duymayan annesine bakmak için çabalayan genç bir kızın Öyküsü. Annesine her türlü yardımda bulunan genç kız. Bir gün şarkı söyleme yeteneğini olduğunu anlıyor. Hatta sesi o kadar güzeldir ki, şarkı yarışmasına bile katılıyor..

Eğer Yaşarsam - If I Stay 1080p DuaL Türkçe Dublaj Full indir

Eğer Yaşarsam - If I Stay 1080p DuaL Türkçe Dublaj Full indir Kapak Resmi
Eğer Yaşarsam - If I Stay 1080p DuaL Türkçe Dublaj Full indir Başarılı bir müzisyen olma hayalleri kuran Mia Hall, müzikal kariyerine Juilliard Konservatuarı’nda devam etmek ile hayatının aşkı Adam’ın yanında olmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Fakat tam bu karar aşamasındayken ailesinde yaşanan önemli bir olay Mia’nın tüm dengelerini alt üst edecektir. Şimdi vereceği karara hayat ve ölüm arasındaki çizgiyi belirleyecek ve sadece geleceğini değil tüm kaderini etkileyecektir. Televizyon ekranlarında yapımcı ve yönetmen kimliği ile tanınan R.J. Cutler’ın sinemada dişe dokunur ilk uzun metrajlı işi olan yapım, Gayle Forman’ın romanından Shauna Cross tarafından senaryolaştırıldı.

Işıkların ötesinde - Beyond the Lights Tek Link Türkçe Dublaj indir

Işıkların ötesinde - Beyond the Lights Tek Link Türkçe Dublaj indir Kapak Resmi
Amacı ünlü bir süper star olmaktı ve bunu başardı genç müzisyenin hayatı ciddi derecede değişmiştir. Genç adam süper starlığı süresince üzerindeki baskı sebebiyle konsantresini bozma eşiğine gelmiştir. ünlü olmanın bu kadar da zor olacağını tahmin bile edememiş. tüm her kes beni tanıyınca her şey daha iyi olacağı fikrindeydi etrafında ki arkadaşları ona sürekli yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Önceki Sonraki
Filmpaylas.net / @2014 - 2018